ŻYCZENIA Z OKAZJI MIĘDZYNARODOWEGO DNIA PIELĘGNIAREK I POŁOŻNYCH

Dziś (12 maja), w Międzynarodowy Dzień Pielęgniarek i Położnych, chciałabym wyrazić moje najgłębsze uznanie i wdzięczność dla wszystkich pielęgniarek i pielęgniarzy pracujących w Warmińsko-Mazurskim Centrum Chorób Płuc w Olsztynie oraz na całym świecie. Pielęgniarstwo to zawód, który wymaga nie tylko głębokiej wiedzy medycznej, ale również ogromnej empatii, poświęcenia, a także odporności psychicznej i fizycznej. To zawód, który związany jest z ciągłym szkoleniem i podnoszeniem kwalifikacji, jak również z niezwykłą odpowiedzialnością.

Nasi pielęgniarze i pielęgniarki każdego dnia stają na pierwszej linii frontu w ochronie zdrowia, zapewniając pacjentom opiekę na najwyższym poziomie. Bez ich ciężkiej pracy i zaangażowania, funkcjonowanie naszego szpitala oraz każdej innej placówki medycznej nie byłoby możliwe.
 W tym szczególnym dniu, pragnę podziękować Wam za Waszą nieustającą służbę, za Wasze serca otwarte na potrzeby pacjentów i za profesjonalizm, który każdego dnia wprowadzacie do naszego Centrum.
Życzę Wam, aby Wasza praca była zawsze wysoko ceniona, pełna radości oraz satysfakcji. Niech każdy dzień przynosi Wam poczucie dumy z wykonywanej profesji.
Dziękuję za Wasze poświęcenie, pasję i za to, że jesteście z nami.
 
Wioletta Śląska-Zyśk, dyrektor Warmińsko-Mazurskiego Centrum Chorób Płuc w Olsztynie
 Na zdjęciu: uśmiechnięta pielęgniarka na dyżurze ze skrzydłami anioła.