Certyfikaty i Wyróżnienia

Certyfikat akredytacyjny jest dowodem wysokiej jakości usług medycznych, nowoczesnej organizacji pracy i prawidłowej opieki nad pacjentem. Jest potwierdzeniem funkcjonowania szpitala zgodnie ze standardami akredytacyjnymi we wszystkich obszarach działania tj. m.in.: opieka nad pacjentem, zarządzanie placówką, kontrola zakażeń szpitalnych, gospodarka lekami, zarządzanie środowiskiem opieki. Certyfikat akredytacyjny placówka posiada od 2006 roku, w 2021  roku przyznany został po raz piąty.
 cert

Zdjęcie certyfikatCertyfikat akredytacyjny jest dowodem wysokiej jakości usług medycznych, nowoczesnej organizacji pracy i prawidłowej opieki nad pacjentem. Jest potwierdzeniem funkcjonowania szpitala zgodnie ze standardami akredytacyjnymi we wszystkich obszarach działania tj. m.in.: opieka nad pacjentem, zarządzanie placówką, kontrola zakażeń szpitalnych, gospodarka lekami, zarządzanie środowiskiem opieki. Certyfikat akredytacyjny placówka posiada od 2006 roku, w 2016  roku przyznany został po raz czwarty a  szpital uzyskał 92% spełnienia standardów akredytacyjnych.

Nagroda Zdjęcie tablicy - Najlepszym z Najlepszychjest wyrazem uznania dla tych zakładów opieki zdrowotnej i firm, które zakresem swojej działalności oraz przy udziale kompetentnego personelu wpływają na poziom oferowanych produktów i usług – ich dostępność i jakość, a także bezpieczeństwo pacjentów oraz klientów. Nagrodę przyznano za doskonałość zarządzania, wyprowadzenie szpitala z długów oraz za dynamiczny rozwój placówki.

Zdjęcie statuetki  Krajowy Lider InnowacjiLider w kategorii: Inspirująca firma za kompleksową informatyzację placówki.
Celem konkursu jest promowanie przedsięwzięć i inicjatyw o charakterze innowacyjnym. Konkurs jest o zasięgu ogólnokrajowym i ma charakter otwarty. Organizator konkursu wychodzi z założenia, że innowacja będzie skuteczna, o ile będzie powszechna. Stąd do udziału w konkursie zaproszone zostały podmioty gospodarcze oraz jednostki samorządu terytorialnego o zróżnicowanej wielkości.

Zdjęcie tabliczki pamiątkowej  Regionalny Lider Innowacji i RozwojuLider w dwóch kategoriach: Dynamicznie rozwijająca się firma oraz w kategorii Inspirująca firma za kompleksową informatyzację placówki.
Celem konkursu jest promowanie przedsięwzięć i inicjatyw o charakterze innowacyjnym. Konkurs jest o zasięgu ogólnokrajowym i ma charakter otwarty. Organizator konkursu wychodzi z założenia, że innowacja będzie skuteczna, o ile będzie powszechna. Stąd do udziału w konkursie zaproszone zostały podmioty gospodarcze oraz jednostki samorządu terytorialnego o zróżnicowanej wielkości.

Zdjęcie dyplomu - Menedżer ZdrowiaNagroda ta, jest wyrazem uznania dla tych zakładów opieki zdrowotnej i firm, które zakresem swojej działalności oraz przy udziale kompetentnego personelu wpływają na poziom oferowanych produktów i usług – ich dostępność i jakość, a także bezpieczeństwo pacjentów oraz klientów. Nagrodę przyznano za doskonałość zarządzania, wyprowadzenie szpitala z długów oraz za dynamiczny rozwój placówki.

Zdjęcie Statuetki Lider OSOZSzpital otrzymał wyróżnienie specjalne, obejmujące cztery główne kategorie: innowacyjne pomysły w ochronie zdrowia, skuteczne zarządzanie w ochronie zdrowia, promocja zdrowia i profilaktyka oraz działalność na rzecz pacjenta.

Zdjęcie Rankingu Bezpieczny Szpital 2010Nagroda została przyznana przez ogólnopolski ranking rzeczpospolitej "Bezpieczny Szpital".

Zdjęcie Tabliczki Pamiątkowej Gazele BiznesuNagroda została przyznana już po raz trzeci przez dziennik gospodarczy "Puls Biznesu" za dynamicznie rozwijającą się firmę.

Zdjęcie Certyfikat Wiarygodności BiznesowejWydany przez międzynarodową wywiadownię gospodarczą Dun&Bradstreet POLAND za najwyższą ocenę stabilności firmy w roku 2009.

Zdjęcie statuetki - Najlepszy Produkt i Usługa Warmii i MazurStatuetka została przyznana w kategorii usługa medyczna - szpitale za świadczenie medyczne: "Odczulanie na jady owadów błonkoskrzydłych".

 

 

Zdjęcie statuetki - Warmińsko - Mazurska Nagroda JakościStatuetka została przyznana w kategorii organizacje publiczne za doskonałość zarządzania.