Ukraino, nie zostawimy Cię w potrzebie!

Od ponad 100 dni solidaryzujemy się z Narodem Ukraińskim, który przez pogwałcenie elementarnych wartości i praw człowieka staje się ofiarami wojny. Solidaryzujemy się z Nimi Wszystkimi i z każdym z osobna. Mimo upływu czasu wciąż nie zapominamy o potrzebujących i spieszymy z pomocą tam, gdzie jest najbardziej potrzebna.

Przez ostatnie miesiące Warmińsko- Mazurskie Centurm Chorób Płuc w Olsztynie  wraz z Pracownikami Centrum okazali wsparcie i pomoc setkom ofiar wojny w Ukrainie, mimo tego, że środki powoli się kończą.

Wsparliśmy zarówno placówki medyczne będące na Ukrainie przekazując sprzęt medyczny i materiały opatrunkowe oraz zakupiliśmy najpotrzebniejsze podstawowe rzeczy dla rodzin, które uciekły przed wojną do naszego kraju.

To wszystko udało się zrealizować dzięki Wam!  Lecz niestety wojna trwa i potrzeby nadal są olbrzymie… Dlatego prosimy o dalsze wsparcie zrzutki.

 

Pomagamy i zachęcamy do pomagania.

W imieniu Dyrekcji i pracowników Centrum

Wioletta Śląska - Zyśk

Załączniki:
PlikRozmiarUtworzono
Pobierz plik (PISMO pomoc Ukraina - Szpital Pulmonologiczny.pdf)PISMO pomoc Ukraina - Szpital Pulmonologiczny.pdf191 kB2022-06-09