DIAMENTOWY LAUR NAJLEPSZY Z NAJLEPSZYCH

Po raz szósty  Marszałek Województwa Warmińsko - Mazurskiego wyróżnił Szpital Chorób Płuc w Olsztynie Laurem Najlepszym z Najlepszych. W tym roku, Warmińsko Mazurskiemu Centrum Chorób Płuc w Olsztynie przyznany został Laur Diamentowy. Kapituła doceniła ogromny, osobisty  wysiłek Pani Dyrektor Ireny Petryny na drodze do osiągnięcia największego sukcesu w historii działalności Szpitala, jakim było  Utworzenie Warmińsko-Mazurskiego Centrum Chorób Płuc w Olsztynie.  

Na scenie Filharmoni im. Feliksa Nowowiejskiego w Olsztynie stoją  Marszałek województwa Gustaw Marek Brzezin oraz wszyscy laureci konkursu. Wszystcy trzymaja w ręku statuetkę, Wśród laureatu jest Pani Dyrektor Irena Petryna

 

Działalność Centrum jest potwierdzeniem wysokiej pozycji Szpitala jako najnowocześniejszego ośrodka referencyjnego w zakresie diagnostyki i leczenia wszystkich chorób układu oddechowego na Warmii i Mazurach. To olbrzymi krok na przód w dotychczasowym rozwoju Regionu poprzez  podniesienie jego konkurencyjności, poprawę aktywności zawodowej chorych, zmniejszenie liczby hospitalizacji i dni zwolnień z pracy. Uruchomienie z dniem 1 stycznia 2022 roku kompleksowego ośrodka pulmonologiczno-torakochirurgicznego stało się szansą na dofinansowanie pulmonologii i torakochirurgii w Regionie. Posiadanie tak prestiżowych  nagród jest dla szpitala niebywałym sukcesem. Jest potwierdzeniem wysokiej jakości świadczonych usług, a także aspiracji Warmińsko-Mazurskiego Centrum Chorób Płuc w Olsztynie do osiągnięcia pozycji najnowocześniejszego ośrodka referencyjnego w zakresie diagnostyki i leczenia wszystkich chorób układu oddechowego w celu kompleksowego i koordynowanego zabezpieczenia opieki zdrowotnej  na Warmii i Mazurach.

Pani Dyrektor Irena Petyna z dumą i uśmiechem na twarzy prezentuje diamentowy laur najlpeszy z najlpeszych.

 

Po gali konkursu pozowanie do zdjęć na tle laur najlepszy z najlepszych. Na zdjęci Pani Dyrektor Irena Petryna - trzyma kwiaty w towarzystwie Marszałka Gustawa Marka Brzezina i Marcina Kuchcińskiego oraz Zastępcy dyrektora ds. pielęgniarstwa Pani Teresy Sadowskiej - Wołkowickiej - trzyma statyetkę oraz Zastępcy Dyrektora ds. medycznych Jacka Owczarczyka .