Ogłoszenie o pracę - Specjalista ds. kadr

Warmińsko-Mazurskie Centrum Chorób Płuc w Olsztynie, ul. Jagiellońska 78

Zatrudni w ramach umowy o pracę

Specjalistę ds. kadr

Wymagania kwalifikacyjne

Wykształcenie

Wyższe wykształcenie o odpowiednim kierunku: zarządzanie zasobami ludzkimi, prawo, pedagogika pracy, organizacja i zarządzanie w ochronie zdrowia;

Doświadczenie

5 lat pracy w zawodzie

Wiedza

Znajomość zagadnień:

  • Kodeks pracy
  • Ustawa o działalności leczniczej
  • inne ustawy mające zastosowanie w ochronie zdrowia

Biegła obsługa komputera. programów word, excel.

Zadania

Realizacja polityki personalnej, w tym między innymi:

·         Obsługa systemów: Płatnik, PFRON, SMK,SIR, GUS, PPK;

·         Opracowywanie regulaminów pracy, wynagradzania, socjalnego;

·         Realizowanie programów adaptacji, ocen pracowniczych, badania satysfakcji;

·         Przygotowywanie dokumentacji do akredytacji;

·         Przygotowywanie konkursów na stanowiska kierownicze;

·         Prowadzenie i rozliczanie świadczeń socjalno-bytowych;

·         Ewidencjonowanie i rozliczanie czasu pracy;

·         Realizacja polityki szkoleniowej i rozwoju zawodowego pracowników:

·         Prowadzenie analiz, statystyk, ocen poszczególnych procesów kadrowych;

Dokumenty aplikacyjne, które należy złożyć:

  • CV
  • List motywacyjny
  • Oświadczenie kandydata dotyczące możliwości przetwarzania danych osobowych przez pracodawcę do celów rekrutacji
  • dokumenty potwierdzające kwalifikacje,

Więcej informacji dotyczących stanowiska i zadań udziela Kierownik Sekcji Kadr Izabela Nysztal tel. 89 532 29 09.