Logo Samodzielny Publiczny Zespół Gruźlicy i Chorób Płuc

Sekretariat 89 532 29 01 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Rejestracja 89 532 29 49/50 

ul. Jagiellońska 78, 10-357 Olsztyn

 

samorząd

poznaj lepiej facebook you tube

MULTIMEDIALNE CENTRUM KONFERENCYJNE

lt-pl-rueuropean union

w Samodzielnym Publicznym Zespole Gruźlicy i Chorób Płuc w Olsztynie

Zapraszamy Państwa do organizacji spotkań i konferencji w otoczeniu kojącej zieleni Lasu Miejskiego.

Taki komfort zapewni Państwu Multimedialne Centrum Konferencyjnepowstało przy Samodzielnym Publicznym Zespole Gruźlicy i Chorób Płuc w Olsztynie.  Centrum wyposażono w nowoczesny system audiowizualny, wysokiej jakości nagłośnienie, symultaniczny system tłumaczeń językowych, system dystrybucji i transmisji sygnałów audio-wideo, systemów automatycznego sterowania oświetleniem, roletami i sprzętem multimedialnym.

Klimatyzowana sala pomieści, w ustawieniu kinowym, 50 osób. System multimedialny, który został zainstalowany w sali umożliwia prowadzenie konferencji, wykładów i seminariów z wykorzystaniem nowoczesnych, jak również tradycyjnych metod przekazu. W Centrum istnieje możliwość prezentacji filmów i innych materiałów multimedialnych. System tłumaczeń symultanicznych pozwala na prowadzenie szkoleń i konferencji przy udziale Gości zagranicznych.Sala posiada system do prowadzenia wideokonferencji, wysokiej jakości projektor, ekran pełnowymiarowy oraz tablicę interaktywną.

Multimedialne Centrum Konferencyjne wyposażono w osobne zaplecze socjalne z szatnią i toaletami, również dla osób niepełnosprawnych.

Sala multimedialna została zmodernizowana w ramach projekt „Zdrowe płuca dla wszystkich", który jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Współpracy Transgranicznej EISP Litwa-Polska-Rosja 2007-2013

Kontakt: 89 532 29 43

Zapraszamy!

multi1multi2multi3