Logo Samodzielny Publiczny Zespół Gruźlicy i Chorób Płuc

Szpital 89 532 29 00 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

ul. Jagiellońska 78, 10-357 Olsztyn

samorząd

poznaj lepiej facebook you tube

OGŁOSZENIE NR SDK-1114-1/2011

Dyrektor Samodzielnego Publicznego Zespołu Gruźlicy i Chorób Płuc w Olsztynie, ul. Jagiellońska 78, 10-357 Olsztyn

ogłasza konkurs ofert na udzielanie świadczeń zdrowotnych  pacjentom SPZGiChP w latach 2012-2014 w zakresie:

  • Koordynowanie oddziałem  III-cim pulmonologicznym z ośrodkiem zaburzeń oddychania w czasie snu i świadczenie usług zdrowotnych  z pulmonologii w zakresie lecznictwa szpitalnego i ambulatoryjnego w Konsultacyjnej Przychodni Pulmonologicznej.
  • Koordynowanie Pracownią Diagnostyki Obrazowej i świadczenie usług z zakresu radiodiagnostyki.
  • Koordynowanie Konsultacyjną Przychodnią Pulmonologiczną i  Onkologiczną oraz świadczenie usług zdrowotnych  z pulmonologii w zakresie lecznictwa szpitalnego i ambulatoryjnego.
  • Udzielanie świadczeń zdrowotnych w zakresie pulmonologii na oddziale II pulmonologicznym  z pododdziałem alergologii oddechowej oraz świadczeń  zdrowotnych -ambulatoryjnych w Konsultacyjnej Przychodni Pulmonologicznej
  • Udzielanie świadczeń zdrowotnych w zakresie rehabilitacji medycznej na oddziale I  rehabilitacji pulmonologicznej z ośrodkiem rehabilitacji dziennej.
  • Udzielanie świadczeń zdrowotnych w zakresie pielęgniarstwa


Szczegółowe warunki konkursu ofert wraz z załącznikami są dostępne  na stronie internetowej Szpitala www.pulmonologia.olsztyn.pl w zakładce:  /zamówienia publiczne oraz ogłoszenia / aktualne postępowania. Oferty należy składać do dnia 07 grudnia 2011r. do godz. 14.00

Bliższych informacji o warunkach konkursu udziela: mgr Grażyna Czerwińska – Specjalista ds. kadr  tel. 89 532-29-09,  Z-ca Dyrektora ds. medycznych dr  n.med. Krzysztof Bednarski tel. 89 532 29 38, pielęgniarka naczelna – mgr Teresa Sadowska, tel. 89 532 29 40. Konkurs zostanie rozstrzygnięty w siedzibie Zamawiającego w dniu 12 grudnia 2011r. o godz. 12.00 Oferenci o wyniku postępowania zostaną powiadomieni telefonicznie.

Składający oferty są nimi związani do 31grudnia 2011r.

Zamawiającemu przysługuje prawo odwołania konkursu oraz przesunięcia terminu składania ofert.

Oferentom przysługuje możliwość składania skarg i protestów.