Logo Samodzielny Publiczny Zespół Gruźlicy i Chorób Płuc

Sekretariat 89 532 29 01 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Rejestracja 459 595 990 

ul. Jagiellońska 78, 10-357 Olsztyn

 

samorząd

poznaj lepiej facebook you tube

Izba Przyjęć

Kontakt:

Tel. (89) 532 29 33 całodobowo

Kierownik Izby Przyjęć:

Lek. Ina Borysiuk - specjalista w zakresie chorób wewnętrznych, specjalista w zakresie chorób płuc

Pielęgniarka Koordynująca:

Małgorzata Olkowska – licencjat ratownictwo medyczne, specjalizacja z pielęgniarstwa ratunkowego, kurs kwalifikacyjny z pielęgniarstwa anestezjologicznego i intensywnej opieki.

 

Harmonogram przyjęć:

07:00 - 16:00 - przyjmujemy pacjentów na oddziały przyjęcia planowe- z miejscem uzgodnionym przez lekarza kierującego i pacjentów w trybie nagłym tj. pacjentów skierowanych z pomocy doraźnej i pacjentów ze skierowaniem, z nieuzgodnionym wcześniej terminem przyjęcia.

16:00 - 07:00 - przyjęcia nieplanowe - pacjenci przyjmowani są przez lekarza dyżurnego izby przyjęć.

 

PACJENCI ZE SKIEROWANIEM DO SZPITALA POWINNI ZABRAĆ ZE SOBĄ:

Dokument będący podstawą przyjęcia do szpitala:

- skierowanie od lekarza rodzinnego (lub innego specjalisty) lub kartę informacyjną   wypisu ze szpitala zawierającą wpis kierujący pacjenta do naszej placówki;                            

- dokument potwierdzający tożsamość;    

- dokumentację leczenia – wyniki badań, zdjęcia RTG klatki piersiowej, karty informacyjne dotyczące przebytego leczenia.

DODATKOWO:

Przy przyjęciu do szpitala wskazane jest posiadanie piżamy, szlafroka, ręcznika, obuwia domowego, obuwia antypoślizgowego do użytku w kabinie prysznicowej oraz przyborów toaletowych itp. Pacjenci mogą zabrać ze sobą dres, z którego będą korzystać w ciągu dnia.

 

DSCF7771