Logo Samodzielny Publiczny Zespół Gruźlicy i Chorób Płuc

Sekretariat 89 532 29 01 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Rejestracja 459 595 990 

ul. Jagiellońska 78, 10-357 Olsztyn

 

samorząd

poznaj lepiej facebook you tube

Szanowni Państwo!

 

Uprzejmie informujemy, iż ze względu na zagrożenie epidemiczne, opłatę za testy wykrywające wirusa SARS-CoV-2 (ANTYGEN COVID-19 i PCR ) zaleca się opłacić przelewem na rachunek bankowy Zespołu nr 87 1160 2202 0000 0000 6193 7424.

Przed badaniem należy okazać potwierdzenie dokonania płatności.

Ceny badania:

 

V99

Wirus SARS CoV-2 RNA - PCR

380 zł

 

V98

ANTYGEN COVID-19 - Ag Rapid Test do jakościowego wykrywania antygenu (Ag) SARS CoV-2

100 zł

 

Punkt pobrań wymazów znajduje się w kontenerze za budynkiem Szpitala.

Punkt pobrań ANTYGEN COVID-19 - Ag Rapid Test do jakościowego wykrywania antygenu (Ag) SARS CoV-2  jest czynny od poniedziału do piątku w godzinach 7.15 – 14.00;

Punkt pobrań Wirus SARS CoV-2 RNA PCR jest czynny od poniedziału do piątku w godzinach 7.15 – 13.00

 

Samodzielny Publiczny Zespół Gruźlicy i Chorób Płuc w Olsztynie jest specjalistycznym ośrodkiem o doskonałej renomie , w którym są diagnozowane i leczone choroby układu oddechowego. Wszystkie wykonywane procedury wysokospecjalistyczne są na bardzo wysokim poziomie, co potwierdza, Certyfikat Akredytacyjny trzykrotnie przyznany przez Centrum Monitorowania Jakości w Ochronie Zdrowia.

Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej przebogatej oferty diagnostycznej. Dzięki nowoczesnemu wideobronchoskopowi fluorescyjnemu szybko i dokładnie diagnozujemy nawet najmniejsze zmiany nowotworowe w płucach.

Posiadamy najbezpieczniejszy oraz bardzo nowoczesny pododdział diagnostyczno-terapeutyczny gruźlicy, na którym leczone są osoby z podejrzeniem czynnej postaci gruźlicy płuc - prątkujące.

Jeżeli chrapiesz i masz problemy ze snem, być może cierpisz na bezdech senny. Zadzwoń do nas i umów się na wizytę. Dokładnie, pod okiem wyśmienitych specjalistów w tej dziedzinie zdiagnozujemy Twój sen, zlecimy odpowiednie badania w razie potrzeby podejmiemy się leczenia.

Jeżeli jesteś alergikiem, to trafiłeś doskonale! Zgłoś się do nas a nie będziesz musiał obawiać się ukąszenia pszczoły lub osy – profesjonalnie, pod okiem lekarza alergologa i anestezjologa przeprowadzimy terapię odczulania na jady owadów błonkoskrzydłych, ponadto wykonamy testy skórne , spirometrię i inne niezbędne badania diagnostyczne.

Jeśli potrzebujesz rehabilitacji – zapraszamy! Bez konieczności leżenia w szpitalu zapewnimy rehabilitacje oddechową i ogólnoustrojową. W przepięknej okolicy, sercu lasu z sosnowym mikroklimatem i ścieżką zdrowia dostaniesz to czego potrzebuje twój organizm. Wszystko pod okiem doskonale wykwalifikowanej kadry lekarzy specjalistów i rehabilitantek.

Zaufaj naszemu doświadczeniu!

 

Załączniki:
PlikData dodania
Pobierz plik (Oferta badań autoimmunologicznych.pdf)Oferta badań autoimmunologicznych.pdf2016-10-25
Pobierz plik (cennik 2021.pdf)Cennik - 20212021-03-15