Logo Samodzielny Publiczny Zespół Gruźlicy i Chorób Płuc

Sekretariat 89 532 29 01 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Rejestracja 89 532 29 49/50 

ul. Jagiellońska 78, 10-357 Olsztyn

 

samorząd

poznaj lepiej facebook you tube

Szanowni Państwo!

Samodzielny Publiczny Zespół Gruźlicy i Chorób Płuc w Olsztynie jest specjalistycznym ośrodkiem o doskonałej renomie , w którym są diagnozowane i leczone choroby układu oddechowego. Wszystkie wykonywane procedury wysokospecjalistyczne są na bardzo wysokim poziomie, co potwierdza, Certyfikat Akredytacyjny trzykrotnie przyznany przez Centrum Monitorowania Jakości w Ochronie Zdrowia.

Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej przebogatej oferty diagnostycznej. Dzięki nowoczesnemu wideobronchoskopowi fluorescyjnemu szybko i dokładnie diagnozujemy nawet najmniejsze zmiany nowotworowe w płucach.

Posiadamy najbezpieczniejszy oraz bardzo nowoczesny pododdział diagnostyczno-terapeutyczny gruźlicy, na którym leczone są osoby z podejrzeniem czynnej postaci gruźlicy płuc - prątkujące.

Jeżeli chrapiesz i masz problemy ze snem, być może cierpisz na bezdech senny. Zadzwoń do nas i umów się na wizytę. Dokładnie, pod okiem wyśmienitych specjalistów w tej dziedzinie zdiagnozujemy Twój sen, zlecimy odpowiednie badania w razie potrzeby podejmiemy się leczenia.

Jeżeli jesteś alergikiem, to trafiłeś doskonale! Zgłoś się do nas a nie będziesz musiał obawiać się ukąszenia pszczoły lub osy – profesjonalnie, pod okiem lekarza alergologa i anestezjologa przeprowadzimy terapię odczulania na jady owadów błonkoskrzydłych, ponadto wykonamy testy skórne , spirometrię i inne niezbędne badania diagnostyczne.

Jeśli potrzebujesz rehabilitacji – zapraszamy! Bez konieczności leżenia w szpitalu zapewnimy rehabilitacje oddechową i ogólnoustrojową. W przepięknej okolicy, sercu lasu z sosnowym mikroklimatem i ścieżką zdrowia dostaniesz to czego potrzebuje twój organizm. Wszystko pod okiem doskonale wykwalifikowanej kadry lekarzy specjalistów i rehabilitantek.

Zaufaj naszemu doświadczeniu!

 

Załączniki:
PlikData dodania
Pobierz plik (Oferta badań autoimmunologicznych.pdf)Oferta badań autoimmunologicznych.pdf2016-10-25
Pobierz plik (alergia broszurka 2017.2.docx)alergia broszurka 2017.2.docx2017-02-22
Pobierz plik (cennik 2020.pdf)cennik 2020.pdf2020-04-28