Logo Samodzielny Publiczny Zespół Gruźlicy i Chorób Płuc

Sekretariat 89 532 29 01 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Rejestracja 89 532 29 49/50 

ul. Jagiellońska 78, 10-357 Olsztyn

samorząd

poznaj lepiej facebook you tube

Z przyjemnością informujemy, iż w dniu dzisiejszym podczas obrad XXXIII Sesji Sejmiku Województwa Warmińsko-Mazurskiego, w obecności Zarządu Województwa, Radnych i zaproszonych Gości, Marszałek Województwa Pan Gustaw Marek Brzezin uroczyście wręczył  Dyrektor Naszego Szpitala Pani Irenie Petrynie gratulacje z okazji zajęcia I miejsca w Rankingu Szpitali 2017 „Rzeczpospolitej” w kategorii szpitali niezabiegowych.

Wręczanie 1Wręczanie 2Grupowe

Przypomnijmy, że Ranking Szpitali publikowany na łamach dziennika „Rzeczpospolita” opracowuje Centrum Monitorowania Jakości w Ochronie Zdrowia poddając wnikliwej ocenie aż 15 obszarów działalności zgłoszonych placówek, które można podzielić na 3 zasadnicze zakresy: zarządzanie, opieka zdrowotna i jakość.
W do rankingu przystapiło aż 204 szpitali z całej Polski. W tym roku już po raz 5 wyróżniono Samodzielny Publiczny Zespół Gruźlicy i Chorób Płuc w Olsztynie.

 

GratulacjeDyrektor na mównicy