Logo Samodzielny Publiczny Zespół Gruźlicy i Chorób Płuc

Szpital 89 532 29 00 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

ul. Jagiellońska 78, 10-357 Olsztyn

samorząd

poznaj lepiej facebook you tube

prof1

 

Szanowni Państwo, miło nam poinformować, że Pani Profesor Anna Doboszyńska, koordynator Kliniki Pulmonologii-Oddziału Pulmonologicznego w naszym szpitalu została wybrana Dziekanem nowego Wydziału Nauk o Zdrowiu Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego.

prof2

W imieniu pracowników Samodzielnego Publicznego Zespołu Gruźlicy i Chorób Płuc serdecznie gratuluję zaufania, jakim obdarzyła Panią Społeczność Akademicka wybierając Dziekanem nowego Wydziału.

prof3

           Składamy na ręce Pani Dziekan najserdeczniejsze gratulacje i wyrazy uznania za dotychczasowe osiągnięcia naukowe. Życzymy, by każdy dzień tej kadencji przynosił Uczelni dumę a Pani satysfakcję i radość. Wierzymy, że realizowane przez Panią zadania i podejmowane decyzje wpłyną pomyślnie na rozwój Wydziału Nauk o Zdrowiu UWM. Życzymy Pani Profesor kolejnych sukcesów zawodowych oraz wszelkiej pomyślności w życiu osobistym.