Logo Samodzielny Publiczny Zespół Gruźlicy i Chorób Płuc

Sekretariat 89 532 29 01 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Rejestracja 89 532 29 49/50 

ul. Jagiellońska 78, 10-357 Olsztyn

samorząd

poznaj lepiej facebook you tube

Miło nam poinformować, że Samodzielny Publiczny Zespół Gruźlicy i Chorób Płuc po raz kolejny uzyskał certyfikat dla Najlepszej Usługi Warmii i Mazur.

 

 

4

 

W tegorocznej edycji szpital zgłosił do konkursu usługę medyczną: diagnozowanie i leczenie tętniczego nadciśnienia płucnego.

Usługa diagnozowania i leczenia nadciśnienia płucnego pozwoliła dołączyć szpitalowi do grona niewielu ośrodków leczniczych w Polsce (szacuje się, że jest ich łącznie z kardiologicznymi ok. 30, natomiast w grupie ośrodków pulmonologicznych jesteśmy JEDYNI W KRAJU), które są wymieniane jako wiodące w tej specjalizacji. Olsztyńscy pulmonolodzy prezentując własne doświadczenia i osiągane przez personel kliniki wyniki na konferencjach krajowych i zagranicznych, przyczyniają się do promowania Olsztyna jako ośrodka innowacyjnego o europejskich standardach opieki nad pacjentami całego Regionu Warmii i Mazur.

 

32

 

Certyfikat, w imieniu pracowników szpitala, odebrała dyrektor Irena Petryna.

 

1 kopia

 

Oceny usługi dokonał Zespół składający się z sześciu członków powoływanych przez Marszałka Województwa Warmińsko – Mazurskiego.